• W "CZWÓRCE" DZIECI Z RADOŚCIĄ OBDAROWUJĄ INNE DZIECI :)

• W Dniu Dziecka dzieci nie tylko cieszą się z tego, co otrzymają od innych.

Radość sprawia im także dawanie czegoś od siebie innym dzieciom 💝

Dobrze jest odbarowywać innych :)

• JAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ DZIECKA W "CZWÓRCE"? - OCZYWIŚCIE FANTASTYCZNIE.

• Dzień Dziecka to wyjątkowy dzień, kiedy my dorośli na wszystkie sposoby chcemy pokazać dzieciom jak ważni są w naszym życiu… tak samo jest i w szkole… od rana wychowawcy, nauczyciele szykowali batony, lizaki, własnej roboty ciasta, specjalnie przygotowane prezenty…. a później lody, plac zabaw, film i wspólne zabawy...

Z okazji tego święta Rada Rodziców ufundowała słodki upominek z przesłaniem dla każdego ucznia, tak aby podkreślić jak ważne są dla nas Uczniowie i z przyjemnością podarowujemy im dobre słowo na codzień.

Główna część świętowania Dnia Dziecka jutro na naszym pikniku!!!