• KONKURSY POWIATOWE

• Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

• Konkurs został zainicjowany przez naszą nauczycielkę języka angielskiego - panią Elżbietę Skarżyńską w 2005 r.

Cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów wszystkich szkół naszego powiatu.

W roku 2022 r.  konkurs został nazwany imieniem Elżbiety Skarżyńskiej

na pamiątkę Jej osoby.

Pani Elżbieta Skarżyńska zmarła w grudniu 2021 roku.

Koordynatorem tego konkursu jest Pani Jolanta Gosk.

W tym roku mamy już XXI edycję.

Regulamin konkursu organizowanego w roku 2023/2024:

Regulamin_powiatowego_konkursu_jezyka_ang..pdf

Konkurs odbywa się pod patronatem Starostwa Powiatowego w Otwocku.

TERMINY w roku szkolnym 2023/2024:

- zgłoszenia prosimy nadsyłać w terminie do 24 listopada 2023r.,

- 1. etap odbędzie się 19 grudnia 2023r. o godzinie 9.00 w macierzystych szkołach uczestników,

- listy uczniów zakwalifikowanych do 2. etapu  wraz ze zgodami rodziców na udział w Konkursie należy  dostarczyć lub przesłać do 1 lutego 2024r.,

- 2. etap konkursu odbędzie się  5 marca  2024r. o godzinie 10.00 w Szkole Podstawowej nr 4 w Otwocku,

- rozdanie nagród odbędzie się w otwockim MDK-u 21 maja  2024r. o godzinie 10.00.

Wyniki konkursu podajemy zaraz po ich ustaleniu przez komisję konkursową:

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy również wszystkim nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie swoich podopiecznych do naszego konkursu, dzięki czemu jego poziom jest naprawdę wysoki.